InterAtletika Duathlon

Це змагання, які складаються з двох етапів: велогонки та бігу. Дуатлон має деяку схожість з тріатлоном. Змагання з дуатлону проводяться на професійних тренажерах, кінетичної біговій доріжці Assault AirRunner і велотренажері ProForm Tour de France. Атлети по черзі здійснюють заїзди на велотренажері тривалістю 5 хв, після здійснюють забіг на біговій доріжці, тривалістю 5 хв, час на зміну тренажера – 1 хв. Результатом є загальний кілометраж на обох тренажерах. Нагороджуються три кращі результати у чоловіків і жінок. Призи для переможців надає компанія InterAtletika: Фітнес-браслет iFit Vue, петлі для функціональних тренувань Explode, жилет для фітнесу ProForm з набором обважнювачів.

Реєстрація проводиться на місці.

1. До участі в змаганнях допускаються атлети, які досягли 16 років та заповнили реєстраційну анкету учасника.
2. Атлети по черзі здійснюють заїзди на велотренажері тривалістю 5 хв, після здійснюють забіг на біговій доріжці тривалістю 5 хв, на зміну тренажера надається 1 хв.
3. Реєстрація на змагання проводиться на місці проведення змагань шляхом заповнення анкети учасника.
4. Результатом учасника є підсумований кілометраж атлета з вело тренажера та бігової доріжки.
5. З результатів складають рейтинг учасників в дві категорії чоловіки і жінки.
6. Нагороджуються перші 3 місця в кожній категорії.
4. Змагання проходять з 12:00 до 20:00 6 жовтня і з 10:00 до 19:00 7 жовтня
5. Нагородження проходитиме о 19:30 7 жовтня на стенді Інтератлетика в ВЦ Акко Інтернешнл. Переможці зобов’язані бути присутніми на нагородження, в іншому випадку їх результат буде анульований і буде нагороджений наступний результат.
6. Всі учасники змагань дають згоду на використання фотоматеріалів і анкетних даних з метою реклами.